FCI Tallinn 2007-08 mängis oma viimased kaks U12-II alagrupi mängu Tallinna JK Kalevi ja Harju JK vastu. Esimeses mängus võitsime 3:0. Värava lõid Leon Bespalov (2) ja Veniamin Kasatševski. Üleeile mängisime külalismängu Harju JK vastu ja jõudsime kaotusseisu mängu viimase 15 minuti jooksul – 2:3 (2:0). Värava lõid Georg Tsõmbaljuk ja Pavel Frolov. Pärast nelja
FCI Tallinn 2006 on pärast U-13 meistrivõistluste kuuendat vooru esimesel kohal. Kuus mängu ja kuus võitu. Viimases kahes mängus oli meie vastaseks FC Levadia Must. Külalismängus võitsime 2:1 ja kodumängus 4:2. A. Dunitš lõi kahes mängus neli väravat. Samuti lõid värava ka Aleksei Tšernjakov ja Timofei Uzikov.
Täna kohtus 4. vooru raames meie sünniaastaga 2005 võistkond FC Flora III-ga ja sai kirja kindla 9-0 võidu! Terve mängu vältel ei andnud meie mängijad vastasele võimalust meie värava juurde tungida. Esimesel poolajal lõime 6 väravat, mille autoriteks olid Kirill Novikov (3), Kirill Tankman (1), Artjom Gavruk (1) ja Ruslan Kozlov (1). Teisel poolajal oli meil
Laupäeval leidis meie staadionil aset meistrivõistluste teine voor sünniaastaga 2008 võistkondade seas. Võistkonna vastaseks oli teine meie klubi võistkond (treener Vjatšeslav Rjahhovskihh), kellele kaotasime seisuga 4:8. Esimesel poolajal avas seisu Arseni Fetissov (1-0). Vastane lõi aga vastuseks kolm väravat. Kahjuks lasime endale väravaid lüüa ka teisel poolajal. Omades suurepäraseid võimalusi, suutsime lüüa vaid kolm väravat
25. aprillil mängis meie võistkond U12-II meistrivõistluste võõrsilmängu Lasnamäe Ajaxiga. Alustasime mängu hästi ja lõime värava esimesena. Värava autoriks Leon Bespalov. Eduseisu kahjuks säilitada ei õnnestunud, sest teisel poolajal lasime karistuslöögist värava lüüa. Mäng lõppes 1:1 viigiga. Reedel, 27. aprillil, mängis sünniaastaga 2006 võistkond Laagris kohaliku võistkonna Harju JK-ga, U13-I meistrivõistluste raames. Valmistusime selleks mänguks

Spring Cup – II koht

Nädalavahetusel toimus Laagris Spring Cup sünniaastaga 2008-2009 võistkondadele. Meie võistkond mängis laupäeval 4 mängu. Kõigist neljast mängust väljusime võitjatena. 4:1 võit Harju JK üle, 3:0 võit Metta Riga üle, 7:1 võit Honka Academy üle ja 6:2 võit PPJ (FIN) üle. Päeva lõpuks hoidsime oma grupis esimest kohta. Pühapäeval mängisime poolfinaali Vaasan JS (FIN) vastu ja pärast