Photo: Siim Semiskar/ERR SPORT
Täna on meie kogenud treeneri Vjatšeslav Smirnovi sünnipäev. Kogu treenerite ja mängijate kollektiiv õnnitleb teda sünnipäeva puhul ja soovib talle pikka eluiga ja rohkelt õnne!

Palju õnne, Andrei!

Täna, 5. oktoobril, on meie klubi presidendi, Andrei Leškini sünnipäev. Kogu kollektiiv ja kõik mängijad õnnitlevad teda selle tähtpäeva puhul ja soovivad talle lisaks tervisele ka edu kõiges, mida ta ette võtab!

Palju õnne Šandor!

Täna, 8. juulil, tähistab oma sünnipäeva meie treener Šandor Mandi! Kogu jalgpallipere poolt soovime talle edu töös ja isiklikus elus! Palju õnne, armastust ja kordaminekuid kõiges mida ta ette võtab!

Palju õnne!

Õnnitleme meie treeneri ja mänedžeri Andrei Arhipovi peret laste sünni puhul. Eile sündis nende perre kaks imelist poissi. Soovime emale ja lastele tugevat tervist ning õnne! Tublid!

Palju õnne, Boris!

8. Juunil tähistab oma sünnipäeva meie treener Boris Soroka! Kogu jalgpallipere poolt soovime talle edu töös ja isiklikus elus! Palju õnne, armastust ja kordaminekuid kõiges mida ta ette võtab!
Palju õnne ! Naeratage, lõbutsege, avastage maailma, olge uudishimlikud. Las päike soojendab teid iga päev ja iga päev toob imesid. Soovime, et vanemate armastus saadab Teid terve elu ning et kõrval alati oleksid tõelised sõbrad. Las Teie elu on nagu hea muinasjutt!

Our Offices

TOP