Photo: Siim Semiskar/ERR SPORT
Andrei Arhipov 2
15. mail liitus meie administratiivse ja treenerite koosseisuga Andrei Arhipov. Andrei on laia profiiliga jalgpallialane spetsialist, kelle ülesandeks on meie klubi arendamine nii organisatoorsetes kui ka sportlikes küsimustes. Andrei töötas üle 10 aasta Tallinna klubis Ajax ning omab kogemust nii noortetöös kui ka vanemates gruppides. On rahvusvahelise projekti “LokoCamp” kaaskorraldaja ja treener ning administraator ja

Palju õnne Aleksei!

Täna, 12. mail, tähistab oma sünnipäeva meie treener Aleksei Kapustin! Kogu jalgpallipere poolt soovime talle edu töös ja isiklikus elus! Palju õnne, armastust ja kordaminekuid kõiges mida ta ette võtab!

Palju õnne, Dmitri!

Täna, 29-ndal aprillil, tähistab meie noorteakadeemia direktor Dmitri Skiperski, oma sünnipäeva! Sel päeval soovime talle kogu meie klubi pere poolt edu töös ja isiklikus elus. Palju õnne, armastust ja kordaminekuid kõiges mida ta ette võtab!

Palju õnne, Dmitri!

Täna, 27. aprillil, tähistab oma sünnipäeva meie treener Dmitri Denissov! Kogu jalgpallipere poolt soovime talle edu töös ja isiklikus elus! Palju õnne, armastust ja kordaminekuid kõiges mida ta ette võtab!

Palju õnne Sergei!

Täna tähistab oma sünnipäeva meie treener Sergei Bragin. Kogu meie FCI pere poolt soovime talle tugevat tervist ja palju palju õnne!

Esimene koht Nõmme Cup turniiril

Sünniaastaga 2008 võistkond (Edward Sõrovatenko, Maksim Korseikin, Daniil Missai, Pavel Frolov, Nikita Kalmõkov, Veniamin Kasatševski, Arseni Gusarov, Leon Bespalov, Nikita Tšesnokov Georg Tsõmbaljuk, Vjatšeslav Lihvenko, Vladimirs Solovovs ja Aleksei Turovets) osales A turniiris, millest võttis osa 16 võistkonda. Alustades turniiri 0:1 kaotusega FA Tartu Kalev võistkonnale, võitsime alagrupis Viimsi MRJK võistkonda seisuga 3:1 ja kaotasime

Our Offices

TOP